Series
Ratings
132
SKY CastleRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0- 다큐프라임 - 빛의 물리학Rated ★ 4.5
Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 4.5
- Inside the Human BodyRated ★ 3.0
My Neighbor Seki And Rumi's PhenomenonRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.5
Queen InsooRated ★ 4.0- Living Among the RichRated ★ 5.0