Series
Ratings
58
RomeRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 5.0
DisclaimerRated ★ 2.5
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
The SympathizerRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
EuphoriaRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 5.0
HomelandRated ★ 4.0
HomelandRated ★ 3.5
HomelandRated ★ 4.0
Homeland Season 1Rated ★ 3.5
We Are Who We AreRated ★ 3.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5