Titles you rated
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
Show Me The Money 9Rated ★ 4.5- Show Me The Money 10Rated ★ 3.5
Show Me The Money 11Rated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Ask Us Anything Fortune TellerRated ★ 4.0
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 4.0- Travel With Dr. Trivia Season 2Rated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.0