Movies
Ratings
122
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 3.5
The Fourth KindRated ★ 3.0
Portrait of a BeautyRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0