Movies
Ratings
1031
Project Hail MaryRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
The InvasionRated ★ 3.5
CompanionRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5- Omniscient ReaderRated ★ 1.0
The Great FloodRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Mary Poppins ReturnsRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Snow WhiteRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5