Titles you rated
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Victoria Season 3Rated ★ 3.5
VictoriaRated ★ 4.0
VictoriaRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
A Song to the SunRated ★ 3.5- LawyersRated ★ 4.5
- Splendid DaysRated ★ 4.0
- Moon HeeRated ★ 4.0
Wonderful MamaRated ★ 3.5- The Great AmbitionRated ★ 5.0
Cruel LoveRated ★ 3.0
Only YouRated ★ 3.5