Titles you rated
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 5.0
MisericordiaRated ★ 5.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 2.0
CloserRated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
AlonersRated ★ 2.5
MartyrsRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Your Name Engraved HereinRated ★ 2.5
Take Care of My CatRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.0
IncantationRated ★ 2.5
ChallengersRated ★ 1.0