Movies
Ratings
52
Begin AgainRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 2.5
Closer to HeavenRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5