Movies
Ratings
764
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Hitman 2Rated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5