Movies
Ratings
872
Frozen IIRated ★ 3.5
In the Tall GrassRated ★ 3.0
TauRated ★ 3.0
MidwayRated ★ 2.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Annabelle Comes HomeRated ★ 2.5
BrightburnRated ★ 1.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
I Am a HeroRated ★ 3.5
ItRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5