Movies
Ratings
31
Shutter IslandRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.0
Sin CityRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0