Series
Ratings
48- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Ranma1/2Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Ensemble Stars!Rated ★ 2.5- Sound! Euphonium Season 1Rated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Scum's WishRated ★ 3.0
QuartetRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 3.5
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 4.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 3.5- Fairy TailRated ★ 3.5
- Fairy TailRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0