Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
First LoveRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Friends Season 10Rated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 2.5
Game of ThronesRated ★ 5.0