Movies
Ratings
388
Project Hail MaryRated ★ 5.0
HoppersRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
EternityRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 3.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Burst Serving! Kung Fu Boys ~Ramen Rebellion~Rated ★ 2.5
IncantationRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 5.0
ElioRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 2.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5