Titles you rated
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 2.5
SplitRated ★ 5.0
Wedding DressRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 1.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 4.5
Lucid DreamRated ★ 2.5
Summer WarsRated ★ 3.0
CollectorsRated ★ 4.0- Sunset in My HometownRated ★ 2.5