Titles you rated
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
8 MileRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.5
Legends of the FallRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 5.0
GravityRated ★ 3.5
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Great WallRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 5.0