Movies
Ratings
101
A Whisker AwayRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
The Bucket ListRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
SelmaRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 5.0
The Kissing Booth 2Rated ★ 4.5
Ruby SparksRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
La Belle ÉpoqueRated ★ 4.5
Blue ValentineRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Lady BirdRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.5
Tune in for LoveRated ★ 4.0