Movies
Ratings
43
Kick-AssRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 2.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
Cloud AtlasRated ★ 2.0
Real SteelRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 1.0
The ThievesRated ★ 1.0
Black SwanRated ★ 2.0
October SkyRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
K-PAXRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
No Mercy for the RudeRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 1.0
August RushRated ★ 3.0
MementoRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0