Titles you rated
The Fifth ElementRated ★ 5.0
FrequencyRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Shinobi: Heart Under BladeRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 5.0
VitusRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Forbidden QuestRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0