Movies
Ratings
118
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.5
Aikatsu! The MovieRated ★ 0.5
Famous Last Words: Dr.Jane GoodallRated ★ 5.0
AnoraRated ★ 4.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0
HereticRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 5.0
DogtoothRated ★ 2.5
Joy RideRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.0