Series
Ratings
56
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Steven UniverseRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
MamaRated ★ 3.5
4 Legendary WitchesRated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Junjou Romantica Season 3Rated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0