Series
Ratings
105
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Family GuyRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0- おせんRated ★ 2.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
The Bear Season 4Rated ★ 2.5
The Bear Season 3Rated ★ 3.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Courage the Cowardly DogRated ★ 3.0