Series
Ratings
22
Meteor GardenRated ★ 3.5
Late Night RestaurantRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Mr. BackRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Addicted HeroinRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 2.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 5.0