Titles you rated
A Shop for KillersRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
나는 돈가스가 싫어요Rated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Delightfully DeceitfulRated ★ 3.5
QueenmakerRated ★ 3.5
The King of PigsRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0- Three FlagsRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
The LiberatorRated ★ 4.0