Titles you rated
LUCK KEYRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5