Movies
Ratings
168
The King's WardenRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
LeonRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5