Movies
Ratings
220
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 2.5
FlippedRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.5
LoganRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Superman ReturnsRated ★ 3.0