Movies
Ratings
631
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
IrreversibleRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 2.0
Look BackRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
ConfessionRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
MissingRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 1.0
IncendiesRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5