Movies
Ratings
1172
Good FortuneRated ★ 3.0
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
A Man Called OttoRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
Nightmare AlleyRated ★ 3.5
21 Jump StreetRated ★ 2.5
IncendiesRated ★ 3.5
RoofmanRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.5
Bullet TrainRated ★ 3.0
The NetRated ★ 3.0
St. VincentRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
Dumb MoneyRated ★ 3.5
Ordinary AngelsRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0