Movies
Ratings
20
If OnlyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
PaybackRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
FriendRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
American ReunionRated ★ 1.0
Christmas in AugustRated ★ 2.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Sin CityRated ★ 2.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
HancockRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 2.0
My PaparottiRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0