Movies
Ratings
290
BrokerRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
First ManRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 5.0
Baahubali 2: The ConclusionRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
Shin GodzillaRated ★ 3.5