Titles you rated
The Matrix ReloadedRated ★ 1.0
Spider-Man 2Rated ★ 1.5
Fast & Furious 6Rated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 2.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 1.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 2.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 2.0
Wrath of the TitansRated ★ 1.0
The SmurfsRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.5
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 2.0
Running ManRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 2.0
Hello GhostRated ★ 2.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0