Titles you rated
Tomorrow with YouRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5