Movies
Ratings
1042
The UnhealerRated ★ 2.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 2.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 3.5
Badland HuntersRated ★ 2.0
Past LivesRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Bullet TrainRated ★ 2.5
A Merry Little Ex-MasRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Last ChristmasRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5