Series
Ratings
158
Breaking BadRated ★ 4.5
Doona!Rated ★ 1.5
The Art of SarahRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
You Drive Me CrazyRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 4.5
Ted Lasso Season 3Rated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 3.5
Ted LassoRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5- The FrogRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Nevertheless,Rated ★ 1.5- Good PartnerRated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5