Movies
Ratings
194
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom! MovieRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5