Movies
Ratings
433
Cold FishRated ★ 4.0
CracksRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 5.0
CureRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0
The Night OwlRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Pretty WomanRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0