Movies
Ratings
75
Letters to JulietRated ★ 1.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 1.0
She's the ManRated ★ 3.5
Rules of DatingRated ★ 1.5
Music and LyricsRated ★ 3.0
LovelaceRated ★ 2.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 1.0
The MartianRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 1.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5