Series
Ratings
34
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
Hacks Season 1Rated ★ 4.5
Grace and FrankieRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 2.0
Skam France Season 4Rated ★ 4.0
Skam France Season 3Rated ★ 4.0
Skam France Season 2Rated ★ 3.0
Skam France Season 1Rated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
My Brilliant Friend Season 2Rated ★ 4.0
My Brilliant Friend Season 1Rated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
Friends Season 10Rated ★ 2.0