Titles you rated
IncantationRated ★ 1.5
VeteranRated ★ 2.0
LUCK KEYRated ★ 2.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
WonderRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
MoneyRated ★ 2.0
The King's WardenRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 2.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 1.0
The ConjuringRated ★ 2.0
R-PointRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.0