Series
Ratings
128
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
QuizRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Secret Crushes Season 2Rated ★ 4.0- Secret Crushes Season 1Rated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0- MacGyverRated ★ 2.0
- Fighting FoodonsRated ★ 3.0