Movies
Ratings
331
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Us and ThemRated ★ 2.5- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 2.5
Once We Were UsRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 2.5
Crypto ManRated ★ 1.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
Wall to WallRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Amazon Bow MasterRated ★ 1.5