Titles you rated
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 4.0
- 콩콩팡팡Rated ★ 4.0
- Physical: AsiaRated ★ 3.0
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0