Titles you rated
Ant-ManRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0- Les MisérablesRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Batman ForeverRated ★ 3.5