Titles you rated
- The UglyRated ★ 3.5
The Taste of MoneyRated ★ 1.5
The King's WardenRated ★ 3.5
I Don’t Fire MyselfRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Talk to MeRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
It’s Okay!Rated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5- One WinRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Hi! Dharma!Rated ★ 4.5
UnderwaterRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 3.5
AnnihilationRated ★ 3.5