Series
Ratings
42
The Art of SarahRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0- Toy SoldiersRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 5.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 0.5
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 5.0
Money HeistRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5