Movies
Ratings
1129
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.0
MantisRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Don't Cry, MommyRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5