Titles you rated
Made In Korea Season 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 0.5
To. JennyRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Dream ProductionsRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.5