Movies
Ratings
224
Bring It On: All or NothingRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 4.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Start-UpRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
My Boss, My TeacherRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Blood RainRated ★ 2.5
Going by the BookRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 4.0