Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
GridRated ★ 2.5
Our BluesRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0